سلامتي اینستاگرام دریایی میلیونر وبلاگ

سلامتي: اینستاگرام دریایی میلیونر وبلاگ میلیون فالوور اخبار گوناگون مطالب گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» نوشت

کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» حسن فتحی در یادداشتی اظهار کرده است: به نظرم مهمترین نکته‌ای که موجب می‌شود تا فیلم یا سریالی موفق شود و مورد توجه مخاطب قرار گ

کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» نوشت

کیومرث پوراحمد راجع به ی «شهرزاد» نوشت

عبارات مهم : تاریخ

کیومرث پوراحمد راجع به ی «شهرزاد» حسن فتحی در یادداشتی اظهار کرده است: به نظرم مهمترین توصیه ای که موجب می شود تا فیلم یا سریالی موفق شود و مورد توجه مخاطب قرار گیرد، این است که مخاطب احساس کند به او احترام گذاشته شده است هست، که در مورد سریال «شهرزاد» این اتفاق به خوبی مشهود است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال شهرزاد، پنجمین شماره هفته نامه مجازی شهرزاد با یادداشتی از کیومرث پوراحمد؛ (امروز ۶مردادماه) در ۲۸ صفحه منتشر شد.

کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» نوشت

در یادداشت کیومرث پوراحمد که در ابتدای این شماره درج شده، آمده است:«بارها اتفاق افتاده که سریال های نمایش خانگی را تا دو، سه قسمت دیدم و دیگر دنبال نکردم چون که برایم جذابیت نداشت ولی در مورد سریال «شهرزاد» اینطور نبود. به شدت مجذوب آن شدم و مثل بقیه مردم هر هفته منتظر عرضه قسمت تازه آن بودم.

زمانیکه فصل دوم این سریال عرضه شد کشور عزیزمان ایران نبودم و در فروشگاه نزدیک منزل مان قسمت دوم فصل تازه را دیدم و یک هفته هر روز از آنجا پیگیر قسمت اول بودم که در نهایت در جایی پرویز فلاحی پور را دیدم و به من گفت قسمت اول را دارم و برات می آورم که خیلی لطف و مردانگی کرد و فردای همان شب برایم فرستاد.

کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» حسن فتحی در یادداشتی اظهار کرده است: به نظرم مهمترین نکته‌ای که موجب می‌شود تا فیلم یا سریالی موفق شود و مورد توجه مخاطب قرار گ

«شهرزاد» سریال بسیار خوبی هست. در این سریال بازی ها، فیلمنامه، کارگردانی و… فوق العاده هست. به نظرم مهمترین توصیه ای که موجب می شود تا فیلم یا سریالی موفق شود و مورد توجه مخاطب قرار گیرد، این است که مخاطب احساس کند به او احترام گذاشته شده است هست، که در مورد سریال «شهرزاد» این اتفاق به خوبی مشهود است.

طراحی های دکور، لباس و لوکیشن های «شهرزاد» بسیار مورد توجه قرار گرفته است که این عنوان نشان می دهد جهت حسن فتحی، مخاطب بسیار مهم بوده و مطابق با سلیقه آن ها، سریال را پیش برده هست. این عنوان در دکور، لباس و آکساسوار هم مصداق پیدا می کند. اینکه تهیه کننده با دست و دلبازی خرج می کند و آنقدر درک دارد پولی را که خرج می کند چند برابر آن را در می آورد، در حالیکه متاسفانه خیلی از تهیه کنندگان این درک را ندارند و فقط تمرکزشان بر این است که کار را ارزان تمام کنند.

در «شهرزاد» تاریخ بهانه ای می شود تا علاقه شکل بگیرد و قصه جلو برود و این توانایی و تسلط کامل نویسندگان «شهرزاد» یعنی فتحی و ثمینی است که موازنه بین مقوله علاقه و تاریخ را حفظ کرده اند و یکی بر دیگری قالب نمی شود. فتحی زیاد علاقه ای به پرداخت مستقیم به تاریخ ندارد. او در آثارش تنها مقطعی از تاریخ را به تصویر می کشد و زیاد قصه را پیش می برد و تاریخ بهانه ای جهت نشان دادن نوع پوشش، دکورها و مناسبات خانوادگی و اجتماعی است.

کیومرث پوراحمد درباره‌ی «شهرزاد» نوشت

به عنوان یک سینماگر ایرانی به سریال«شهرزاد» که در بخش شخصی ساخته شده است هست، افتخار می کنم و جهت حسن فتحی و همه عوامل این مجموعه آرزوی تندرستی و موفقیت دارم.»

واژه های کلیدی: تاریخ | سریال | مخاطب | سریالی | پوراحمد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz