سلامتي اینستاگرام دریایی میلیونر وبلاگ

سلامتي: اینستاگرام دریایی میلیونر وبلاگ میلیون فالوور اخبار گوناگون مطالب گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث شلیک به زندگی دایی شیشه‌ای

پسر جوان که از دست دایی معتادش خسته شده است بود دست به اقدامی عجیب زد و با همدستی دوستش او را با شلیک دو گلوله در گلخانه از پای درآورد. خواهرزاده جهت این‌که راز

شلیک به زندگی دایی شیشه‌ای

شلیک به زندگی دایی شیشه ای

عبارات مهم : جنایت

پسر جوان که از دست دایی معتادش خسته شده است بود دست به اقدامی عجیب زد و با همدستی دوستش او را با شلیک دو گلوله در گلخانه از پای درآورد. خواهرزاده جهت این که راز این جنایت فاش نشود با گوشی مقتول به مادرش پیامک زده بود تا وانمود کند دزد آمده و دایی اش را کشته است.

شامگاه اول فروردین امسال، مردی با پلیس تماس گرفت و از قتل برادرزنش در اتاق سرایداری در گلخانه ای در یکی از محله های شهریار خبر داد.

شلیک به زندگی دایی شیشه‌ای

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه بازپرس جنایی در آنجا حاضر و با جسد مرد 35 ساله ای روبه رو شدند.

بررسی های تیم صحنه جرم نشان می داد این مرد در خواب و با شلیک دو گلوله آن هم از فاصله نزدیک به قتل رسیده هست. گلخانه به هم ریخته، ولی چیزی از آنجا دزدی نشده بود.

پسر جوان که از دست دایی معتادش خسته شده است بود دست به اقدامی عجیب زد و با همدستی دوستش او را با شلیک دو گلوله در گلخانه از پای درآورد. خواهرزاده جهت این‌که راز

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای شهریار، تحقیقات تیم جنایی پلیس آگاهی جهت رازگشایی از این جنایت شروع شد.

زوج سرایدار در تحقیقات گفتند شب جنایت جهت مهمانی به منزل یکی از اقوام رفته بودند و پسر 23 ساله ارزش و دایی اش در منزل بودند که این جنایت رخ داده است.

مرد میانسال به افسر تحقیق گفت: در شب مهمانی همسرم پیامکی از گوشی برادرش دریافت کرد که در آن نوشته شده است بود، دزد آمده کمک کنید جانمان در خطر است و بعد تلفن او خاموش شد.

شلیک به زندگی دایی شیشه‌ای

نگران شدیم به تلفن پسرم زنگ زدیم که او نیز مدعی شد مردی مسلح که گمان می کند سارق است وارد گلخانه شده است هست. از مهمانی برگشتیم. زمانی که وارد اتاق سرایداری گلخانه شدیم، خبری از دزد مسلح نبود. پسرم گریه می کرد و با دست دایی اش را نشان می داد که غرق در خون بود.

در این مرحله پسر خانواده که تنها شاهد جنایت بود به افسر تحقیق گفت: ساعاتی بعد از رفتن پدر و مادرم به مهمانی، مردی غریبه که مسلح بود وارد ساختمان شد. او مرا ترساندن و به دایی ام شلیک کرد. تهدیدم کرد که باید سکوت کنم در غیر این صورت مرا خواهد کشت. بعد هم بسرعت از منزل مان خارج شد و نتوانستم سد راه قاتل شوم.

پسر جوان که از دست دایی معتادش خسته شده است بود دست به اقدامی عجیب زد و با همدستی دوستش او را با شلیک دو گلوله در گلخانه از پای درآورد. خواهرزاده جهت این‌که راز

با جمع بندی این اطلاعات، ماموران در تلاش جهت شناسایی قاتل فراری بودند تا این که در تحقیقات محلی متوجه شدند مقتول فردی دارای سوابق کیفری و نیز معتاد به شیشه بود. بارها خانواده خواهرش او را در کمپ خوابیدن کرده، ولی او دوباره اعتیادش را از سر گرفته بود.

تحقیقات نشان می داد، مقتول چند هفته قبل از جنایت در کمپ خوابیدن بوده، ولی خواهرش از این که او شب عید کنار اعضای خانواده باشد، چند روز پیش از سال نو برادرش را به منزل آورده که او به قتل می رسد.

شلیک به زندگی دایی شیشه‌ای

ماموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند خواهرزاده 23 ساله مقتول رابطه خوبی با او نداشته هست. همچنین همسایه ها نیز متوجه رفت و آمد فرد غریبه در شب جنایت نشده اند و فقط دوست پسر خانواده را دیده اند که به منزل آنها آمده و ساعاتی بعد رفته است.

همین سرنخ ها کافی بود که ماموران به خواهرزاده مقتول ظنین شوند. او با دستور قضایی بازداشت شد و در جریان تحقیقات گفته های پیشین خود را تکرار کرد، ولی در ادامه بازجویی ها سکوت خود را شکست و به قتل دایی معتادش با همدستی دوست خود اعتراف کرد.

پسر جوان به افسر تحقیق گفت: دایی ام شیشه ای بود و با رفت و آمدش به منزل مان آرامش ما را می گرفت. از همسایه ها دزدی می کرد و باعث آزار آنها می شد. همین کارها باعث شده است بود آبرویمان پیش همسایه ها برود. زمانی که متوجه شدم مادرم اجازه داده او شب عید به منزل مان بیاید، عصبانی شدم.

وی ادامه داد: تصمیم به قتل او گرفتم و عنوان را به دوستم گفتم که با من همراه شد. شبی که خانواده ام به مهمانی دعوت بودند سراغ دایی ام رفتم. او خوابیده بود، سلاحی داشت که آن را در کمد پنهان کرده بود، آن را برداشتم و زمانی که در خواب بود یک تیر به سرش شلیک کردم و تیر دوم را دوستم به سرش شلیک کرد. جهت این که ماجرا لو نرود، از گوشی دایی ام به مادرم پیامک زدم و اعلام کردم دزد آمده که آنها با من تماس گرفتند بعد هم دوستم فرار کرد.

با اعتراف وی، همدستش نیز بازداشت شد و در مواجهه حضوری با وی به همدستی در قتل اعتراف کرد.

متهمان بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شدند.

اخبار حوادث – جام جم

واژه های کلیدی: جنایت | مهمانی | گلخانه | تحقیقات | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz